Добредојдовте на нашите веб-страници!

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

Профил на компанијата

Zhucheng Weitai Машини за храна копродукции, Ltd е професионален глобален снабдувач на опрема за пченкарен скроб. Ние се фокусираме на R & D, производство и продажба на скроб опрема, опрема за добивање алкохол и испарувачи. Активно соработуваме со универзитети и институции за научно истражување и сме посветени на истражување и развој и производство на комплетна опрема за обработка на скроб од пченка.

ВЕСТИ

Machineryухенг Вајтаи Машини за храна Co, Ltd

Ние нудиме целосни линии за производство на скроб и на нашите клиенти им овозможуваме на проекти за клуч на рака.

Печатница со единечна завртка
Содржи посебен дизајн на структурата, Печатот со единечна завртка вклучува висока ефикасност на водата за вода. Тоа е ...
Компанијата ќе го преземе проектот за трансформација на растенијата за скроб на Турција
Проектот за реновирање на турската фабрика за скроб, преземен од компанијата, беше успешно завршен ...